Vyspěte se do růžova

Zboží

Spánek je velmi důležitý pro každého člověka. Je nutné spát alespoň 7,5 hodin denně každý den pravidelně, aby tělo bylo odpočaté a zregenerované. Pro správný spánek je potřeba i dobré prostředí pro spaní. Takovému prostředí se nejčastěji říká ložnice nebo dětský pokoj. V každém takovém pokoji, kde člověk spí, by měl mít postel, která je v dobrém stavu. Pokud byste se při každém otočení budili tím, že postel vrže a vydává hlasité zvuky, tak byste se asi moc nevyspali a neustále byste se v noci budili. 
Pro pár, který spí vedle sebe každou noc je určitě vhodné si pořídit postel z masivu 180×200. Takový rozměr je dostačující pro oba dva, aby každý měl svůj prostor na spaní a zároveň se příliš nemačkali. Existují i menší rozměry, které si můžete zakoupit. Nebo naopak zase i větší. Postel z masivu je dobrá tím, že dřevo je velmi kvalitní a vydrží hodně dlouho. Postel nevrže a většinou stačí jen dotáhnout, aby i sebemenší zvuky přestaly. 

kvalitní dřevo

K posteli je určitě důležité mít i správnou matraci, na které budete spát, aby se Vám spalo dobře. Jestliže nebudete mít základy, kterými je pevná postel a pohodlná matrace, tak se nejspíš moc pohodlně nevyspíte. Z nesprávné matrace Vás může bolet za krkem nebo záda. Dost často se budete probouzet nevyspalí i přesto, že jste spali celou noc. Zkuste si tedy v obchodě s matracemi různé druhy, které jsou na trhu a poté si teprve nějakou zakupte. Pokud si zakoupíte nějakou matraci a časem se Vám bude zdát příliš tvrdá, tak si na ni můžete koupit ještě jednu menší, která bude měkká. 

pohodlná postel

Tak jako matraci můžete vybrat v obchodě osobně, tak stejně můžete vybírat i postel. Kvalitní postel z masivu si můžete nejprve vyhlédnout na internetu a poté si zajet za obchodníkem, se kterým se domluvíte, že Vám postel, která se Vám nejvíce líbila, ukáže. Některé firmy mají i své „showroomy“, kde si můžete vše osobně prohlédnout.
 

3.3/5 - (3 votes)