Šetřete síly před porodem a nakupte výbavičku na jednom místě

Zábava

Sotva žena zjistí, že je v jiném stavu, začne se poohlížet po obchodech, kde by mohla nakoupit vše potřebné pro své děťátko. V jednom obchodě overálky na spaní, dupačky, košilky, čepičky, na jiném, které je dost daleko, fusak, zamluví si kočárek, který spousta žen z pověrčivosti kupuje až po porodu, možná šátek, ve kterém bude chtít dítě nosit. Další obchod nabízí dětskou kosmetiku a hračky, které se věší nad postýlku.
čekání na zázrak zrození
Protože ale v ženě roste nový život, je to zátěž, ze které je unavená, často oteklá, zpočátku trpící nevolností, která se může protáhnout třeba do pátého měsíce, a proto je rozhodně lepší najít obchod, kde se dá nakoupit vše na jednom místě. Není to zase tak složité. Pokud posloucháte rádio, určitě se vám zaryla do paměti reklama, která hlásá, že u nich nakoupíte pro miminko i větší dítě, všechno.
Tam pořídíte nejen výbavičku, nebo postýlku, ale i autosedačky, přebalovací podložky, kyblíky na použité pleny, vlhčené ubrousky, odsávačky, dudlíky, dětskou výživu, ale i oblečení pro větší děti, včetně věcí na sport, jako jsou plavky, kruhy do vody, či dětský bazének.
Budete potřebovat mít po ruce lékárničku zásobenou pro vaše malé. Tedy, nůžky s kulatou špičkou, vatové tyčinky, teploměr, odsávačku hlenů, líh na čištění pupíku a jiné nezbytné věci, které je možné zakoupit zde. Nemusíte obíhat lékárny a shánět.
Nezáleží na tom, jestli plánujete používat jednorázové, či látkové pleny. Oboje nakoupíte ve stejném obchodě.
Pokud nechcete navštívit prodejnu osobně, můžete si nakoupit i přes jejich e-shop.
hnízdečko pro dvojčata
Těhotná žena, i když se cítí fit, by neměla přeceňovat své síly ale naopak, měla by více odpočívat, šetřit se a mít přiměřený pohyb.
Určitě je možné najít nějaké takto skvěle zásobené místo i v okolí vašeho bydliště. Obchodníci se snaží o to, aby budoucí maminky měly co největší pohodlí a tím, že pořídí vše, co potřebují u nich, jim zaručí, že nepůjdou k nějaké konkurenci, odkud si domů přinesou celý nákup.
Jestli jste se rozhodla pro nákupu jediného obchodníka, určitě budete spokojená. Nejen, že ušetříte spoustu času, ale budete také méně unavená. Díky tomu se vaše děťátko bude cítit jako v bavlnce.

3.3
03